Daži vienkārši padomi totalizatora iesācējam  

Ja gribi spēlēt totalizatoru, nedomā, ka esi ģēnijs un viss notiksies pats no sevis, nauda birs kā no pārpilnības raga. Tā notiek tikai pasakās. Labāk laicīgi iepazīsties ar profesionāļu ieteikumiem iesācējiem!

  • Sākot spēlēt totalizatoru, pats galvenais ir noteikt, cik naudas vari atlicināt šai izklaidei. Vispirms gan pārbaudi, vai visiem esi atdevis parādus, nomaksājis rēķinus, piepildījis ledusskapi ar pārtiku. Un nedari tādu vājprātu kā aizņemies ātro kredītu, jo tad visticamākais ar tevi būs cauri. Ar pašiedvesmu var daudz panākt, bet doma – “Es šodien noteikti laimēšu!” – ne vienmēr darbojas. Tātad, galvenais: spēlē tikai uz to, ko esi atlicinājis un ietaupījis no ienākumiem. Esi stingrs pret sevi un neatkāpies no noteiktā limita, lai tur plīst vai lūzt.
  • Vēl viens ieteikums – reģistrējies vairākos totalizatoros, jo tev taču jāizzina darba lauks. Bukmeikeri jau nav ņemami ar pliku roku – viņi piedāvā dažādus koeficientus dažādiem sporta veidiem. Izzināt visu iespējamo informāciju, pirms veic likmes, ir ļoti svarīgi, tādā veidā tu vari iegūt visvairāk no savām investīcijām. Noskaidro, kuri totalizatori piedāvā vislabākos koeficientus un tādējādi palielini savus ieņēmumus. Ne viss ir atkarīgs no aklas veiksmes!
  • Atceries arī šo – ja gribi veikt likmes sporta totalizatorā, izvairies no citām azartspēlēm. Grēkā ir viegli iekrist – internetā ir ļoti ērti pieejamas simtiem spēļu automāti, taču neaizmirsti vienu lietu – tās ir spēles, no kurām tiek iegūta vislielākā peļņa. Taču neiedomājies, ka šī peļņa tiek spēlmanim – nē, uzvarētājs beigās ir kazino īpašnieks. Ja esi nolēmis spēlēt totalizatorā, tad arī turies tikai pie tā!
  • Nedomā, ja esi izlasījis noteikumus vienā totalizatorā, tad esi iepazinies ar noteikumiem tajos visos. Katrā totalizatorā ir savi noteikumi un katram sporta veidam citādi. Lai spēlētu totalizatoru, izproti likmju tirgu!
  • Nekrīti panikā, ja zaudē, un emociju karstumā nemēģini atgūt iepriekš zaudēto, jo tev jāatceras, ka ir noteikts budžets, pie kura jāturas!
  • Iegaumē – gandrīz katram totalizatoram ir piereģistrēšanās bonusi. To izmantošana var būt ievērojams atspaids tavam budžetam.
  • Dažiem spēlmaņiem kunga dūšā jūra ir līdz ceļiem. Neseko viņu piemēram un neveic likmes, ja esi dzēris alkoholu. Alkohols un likmju likšana ir slikta kombinācija, ko pēcāk var nākties ļoti smagi nožēlot.
  • Un vēl — neliec likmes tikai uz favorītu. Lai gan tev tas šķitīs simtprocentīgi gudri, bet arī gudrinieki pārskatās, un ne vienmēr favorīts notur savu latiņu. Atceries – nav vienas pareizās likmes!