Izmēģinām likmes uz sportu – ko ņemt vērā?

Dažiem likmes uz sportu šķiet pavisam vienkāršas – atliek tikai izvēlēties spēcīgāko komandu, un tu nekad nezaudēsi. Tomēr tas nav tik elementāri. Lai arī laimēt sporta totalizatoros ir iespējams, tas ir diezgan liels izaicinājums, it īpaši cilvēkiem, kas to agrāk nav darījuši. Tādēļ, ja arī tu vēlies to izmēģināt, lūk, kas tev noteikti būtu jāņem vērā.

  • Nosaki budžetu. Pirmais un svarīgākais solis, kas jāzina, plānojot likt likmes uz sportu, ir finanses. Tev jāizlemj, cik lielu summu vari atvēlēt šim mērķim. Atceries, ka nedrīkst tērēt vairāk naudas nekā tu vari atļauties zaudēt!
  • Nosaki mērķi. Sporta totalizators kādam var būt bizness, bet citām – izklaide. Ja tu vēlies ar to nodarboties sava prieka pēc, likmes var likt uz to, ko vēlies. Šajā gadījumā neaizraujies ar pārāk lielām naudas summām. Savukārt, ja vēlies savas likmes pārvērst īstā naudā, ir svarīgi saprast to, ka neviens negarantē jebkuras komandas vai spēlētāja uzvaru kādā no mačiem vai turnīriem. Turklāt tev nepieciešams pavadīt laiku, lai izvēlētos īsto stratēģiju, kas tev palīdzēs gūt peļņu arī gadījumos, kad tavi favorīti zaudē.
  • Izpēti sporta likmju pamatnoteikumus. Ja reiz tu esi nolēmis ar to nodarboties, ir skaidrs, ka vēlies uzzināt, kā sporta totalizators darbojas, kādi ir noteikumi utt. Tas noteikti tev palīdzēs saprast likmju likšanu un izbaudīt dalību procesā.
  • Liec likmes tajā sporta veidā, kuru vislabāk pārzini. Ja tu patiešām vēlies nopelnīt, izvēlies to sportu, par kuru visvairāk zini un kurš tev visvairāk patīk. Patiesi, lai likmes būtu pēc iespējas precīzākas, tev jāzina daudz – gan sporta statistika, gan arī tas, kādā fiziskajā stāvoklī ir komanda vai sportists.
  • Izvēlies labāko stratēģiju. Ikvienam profesionālam sporta totalizatora spēlētājam ir svarīga stratēģija. Patiesi, tas, kādā veidā liekam likmes, var ievērojami ietekmēt risku zaudēt naudu, kā arī atvieglo finanšu pārvaldību totalizatorā. Šādu stratēģiju ir ļoti daudz, un tiem, kuriem interesē, internetā ir pieejams plašs klāsts ar informāciju un skaidrojumiem. Daļa stratēģiju tiek izmantota ātrai peļņai, cita – fokusējas un nelielu, bet fiksētu ieguvumu.
  • Kontrolē savas emocijas. Ja tu esi iesācējs sporta likmēs, tev jāsaprot, kā pārvaldīt savas emocijas, jo tas ir ļoti svarīgi. Nekad neļauj tām vaļu brīžos, kad jāpieņem lēmums un jāsaprot, vai tu zaudē vai vinnē. Emocijas ietekmē cilvēku lēmumus sporta totalizatoros, un, diemžēl, nereti uz slikto pusi. Tādēļ saglabā vēsu prātu!