SEO padomi ziņu, azartspēļu un interneta mārketinga protāliem

Visu šo trīs portālu veidu starpā pastāv milzīga konkurence. Tādēļ ir svarīgi īpašu uzmanību pievērst SEO optimizācijai, lai sasniegtu labākos rezultātus un “izspiestu” konkurējošos portālus.

Ņemot vērā, ka visu trīs portālu veidu saturs ar konkurentiem ir līdzīgs, katra mazākā nianse un izmantotā viltība var ievērojami uzlabot vai pasliktināt SEO reitingu.

SEO padomi ziņu portāliem

Mūsdienās bieži valda tā saucamais “clickbait” ziņu portālu īpatsvars, proti, uzmanību saistoša attēla un/vai virsraksta izmantošana, kas izraisa neitrāla interneta lietotāja uzmanību, kas noved līdz klikšķim uz saiti. Neskatoties uz to, ka šī prakse netiek uzskatīta par paraugu, no tās var daudz ko mācīties. Nav obligāti jāpievieno šokējošs virsraksts vai attēls, kas neattiecas uz raksta tematu. To var arī izdarīt godprātīgā veidā, izmantojot intriģējošu virsrakstu un attēlu, kas attiecas uz raksta tematu. Piemēram, jautājums, kas varētu uzrunāt plašu publiku. Klikšķu daudzums uz kādu noteiktu saiti palielinās tās SEO reitingu. Izdarot to inteliģentā veidā, tiks iegūta apmeklētāju uzticība.

Responsīvais jeb adaptīvais dizains

Mājaslapu izstrādātāju valodā tas nozīmē, ka mājaslapas dizains pielāgosies izmantotā ekrāna izmēram. Tas ir dators, planšetdators vai mobilais tālrunis – adaptīvais dizains pielāgosies visiem ekrānu tipiem. Šāda iespēja ļauj mūsdienu straujajā dzīves ritmā cilvēkiem apmeklēt vietni no tālruņa vai planšetes, esot sabiedriskajā transportā vai gaidot rindā. Šis ieteikums būs aktuāls ziņu un azartspēļu portāliem, jo ļaus apmeklētajiem izklaidēt sevi un īsināt laiku jebkurā vietā. Šāds dizains lieliski uzlabo vietnes SEO reitingu.

Profesionāla SEO optimizācija

Uzsākot interneta mārketinga biznesu, viens no galvenajiem atspēriena punktiem ir tieši vietnes SEO optimizācija, jo šajā sfēra konkurence ir tiešām iespaidīga. Nevajag baidīties uzticēt mājaslapas reitinga uzlabošanu profesionāļiem. Jo mājaslapas bez SEO ir kā auto bez degvielas. Ieguldot lielas naudas summas platformas izveidē, būtu grēks pievērt acis uz SEO optimizāciju un paļauties uz veiksmi. Mūsdienās tā nenotiek. Lai panāktu maksimāli labāko rezultātu, ir vērts uzticēt SEO optimizāciju uzņēmumiem un profesionāļiem, kuri šajā sfērā ir speciālisti.

Blogs kā SEO rīks

Gadījumos, kad saturs netiek bieži atjaunots, ir vērts ieviest blogu, lai uzlabotu vietnes SEO reitingu. Tas attiecas uz azartspēļu un interneta mārketinga vietnēm, kuru saturs lielākoties būs nemainīgs. Ziņu portālos, protams, saturs tiek papildināts katru dienu.